ניקוי מזגן בקלות ומהירות!

מתי שקלתם לעשות לאחרונה ניקוי מזגנים? המזגן משמש אותנו לצינון בימי הקיץ הלוהטים של ישראל, אך לא תמיד אנו משקיעים מחשבה או תשומת לב לגבי האם צריך לנקות את המזגן ותכולתו. החורף נגמר, האביב מאחורינו, הקיץ עומד להגיע – ושנה שלמה עברה מאז הפעם האחרונה שלמעשה הפעלתם אותו. מסתבר שבזמן הזה הצטברו המון אבק, לכלוך וגרוע מכך – חיידקים שדרך האוויר מתפשטים בזמן ההפעלה המחודשת. אתם צריכים חברה שתציע לכם חומרי ניקוי למזגנים שיסירו את כל הלכלוך ויהפכו את המזגן לחדש. חברת sag chemical systems ltd מציעה מגוון מוצרי ניקוי למזגן ממעבדות המחקר הטובות ביותר.

קרדיט: sagncs.co.il

ניקוי מזגנים – אילו חומרים מיועדים

כאשר מדובר בנושא כמו ניקיון מזגנים לא מספיק להעביר מטלית לחה ולקוות שפה נגמרת העבודה. אתם אמנם לא צריכים לקרוא לאיש מקצוע שיעשה את העבודה, אבל יש צורך בחומרים מיוחדים בעלי ריכוזיות חומר גבוהה המסוגלים להסיר את הלכלוך שנוטה להדבק ברכיבי המזגן מבפנים ומבחוץ.

  • העובש והחיידקים מונעים דרך האוויר. המזגן יונק ומוציא דרך הצינורות שלו אוויר כל זמן פעולתו, בטמפרטורות שונות. בגלל החמימות שנמצאת בתוך המערכת, זהו מקום גידול מושלם עבור עובש וחיידקים.
  • אם יש לכם בבית כמה מזגנים, כדאי שתעבירו ניקוי על כולם. סביר להניח שכלל המזגנים בבית נמצאים באותו מצב של ניקיון ולכן חשוב לא לדלג על אף אחד מהם.
  • בנוגע לאבק, בתוך הרבה מאוד מזגנים רגילים ומפוצלים, מצטברת גם שכבת אבק שאינה ניתנת להסרה על ידי שואב אבק. אבק זה נוטה להידבק על גבי הצלעות והמניפה. מומלץ שלא לנסות להשתמש בלחץ אוויר (קומפרסור) שכן הוא מפזר את האבק שמשתחרר החוצה לחלל החדר וגם הוא לא מסוגל להוריד הכל.

מזגנים נקיים זה אנחנו

מחפשים מוצרי ניקיון בטיחותיים וראויים לשטיפת המזגנים שלכם? לא כל חומר ניקוי מתאים עבור ניקוי מזגנים. חומרי ניקוי למטבח ולחדר האמבטיה, למשל, אינם בטיחותיים לשימוש שכן הם עלולים להתפזר באוויר החדר שבני משפתחכם נושמים. לכן, רק אצל חברת sag  תמצאו את מה שאתם מבקשים. התכשיר החדש- המזגנית, תרסיס קצף לניקוי וחיטוי מזגנים. בפעולת יישום עצמי פשוטה, תחזירו את המזגן למצב נקי, חיי המזגן יארכו, המזגן יפעל באופן איכותי וטוב יותר. התוצאה לאחר השימוש בתרסיס מיידית! בחברת sag תוכלו גם למצוא חומרי ניקוי לאחרי בניה ושיפוץ, ניקיון אבנית, ניקוי וחידוש רובה ועוד.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל